Kategoriler
Ürün Kataloğumuz
İade ve Değişim

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Siparişiniz kargoya verilmeden 7/24 destek bölümünden veya telefonla ulaşarak siparişinizi iptal edebilirsiniz. Ücret iadesi en kısa sürede yapılır.
 

Satın aldığım ürünü iade edebilir miyim?

Ürününüzü 7 gün içerisinde paketine zarar vermeden ve nedeni belirtilerek faturasıyla birlikte iade edebilirsiniz. Paketine zarar verilmiş, kullanılmış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmez. İade işlemlerinizi başlatmak için sitemizin bize ulaşın sayfasındaki form aracılığıyla destek talebi oluşturun, talebiniz gün içerisinde yanıtlanacak ve iade işleminiz başlatılacaktır.

Ürünün tarafımızca kusursuz şekilde ulaştırılması sonucu yapılan iadelerde, sadece ürün bedelinin iadesi yapılır, kargo masrafı kullanıcıya yansıtılır. Ürün iadelerini Sürat Kargo ile yapmanız gerekmektedir.
 

Ücret iadesi kaç günde yapılır?

Siparişinizi iade etmeniz durumunda ücret iadeniz ürün elimize ulaştıktan sonra 1 hafta içerisinde yapılır . Kredi kartı ekstrenizde iade tutarının görüntülenmesi bankaya bağlı olarak 3-7 günü bulabilir. Havale/eft veya kapıda ödemeyi tercih ederek aldığınız ürünlerin ücret iadesini yapabilmemiz için, bize ulaşın sayfasında 7/24 destek formu aracılığıyla hesap bilgilerinizi bize göndermeniz gerekmektedir.
 

Kargo hasarlı geldi, ne yapmalıyım?

Kargo görevlisi yanınızda ise tutanak tutturmanız ve ürünü geri göndermeniz gerekmektedir . Sonrasında sitemizin bize ulaşın sayfasından şikayet kaydı oluşturmanız, işlemlerinizi hızlandırarak takibini kolaylaştıracaktır. Kargo görevlisi yanınızda değilse, ürünü teslim aldığınız gün içerisinde sitemizde bize ulaşın kısmında bulunan 7/24 destek bağlantısından şikayet kaydı oluşturmanız gerekmektedir.
 

Değişim

Ürünün kusurlu çıkması durumunda 7 gün içerisinde , 7/24 destek bölümünden kayıt oluşturmanız gerekmektedir. Sonrasında Mng Kargo ile karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Kusurlu ürünün değişimi yapılarak en kısa sürede tarafınıza ulaştırılır.

CAN TEKNİK
Celal CAN tarafından, 1985 yılında Tahtakale`de kurulmuştur.Firmamız, 2010 yılından beri Ataşehir`de 2000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir.
CANEX
Can teknik ithalatı olan CANEX markası ile mobilya grubu malzemelerde sektörün ihtiyacını in iyi ve kaliteli bir şekilde karşılıyoruz.Sağlam ve kullanışlı ürünler sunan CANEX markalı ürünleri firmamızdan temin edebilirsiniz.
İLETİŞİM
MERKEZ
Ferhatpaşa Mahallesi G-5 Sokak No:101 Ataşehir - İSTANBUL
0216 471 38 00 - 10 pbx FAX : 0216 471 38 05
satis@canhirdavat.com.tr
www.canhirdavat.com.tr
FABRİKA
PINARBAŞI OSB MAHALLESİ 7.SOKAK NO:2 Besni / ADIYAMAN
BİZİ TAKİP EDİN

© 2016 Copright
Tüm yasal ve paylaşım hakları canhirdavat.com.tr ' a aittir.
HEMEN ARA YOL TARİFİ