Kategoriler
Ürün Kataloğumuz
Hakkımızda
Türkiye’nin önde gelen mobilya aksesuar firmalarından biri olan Can Teknik Ahşap Aksesuar Hırdavat San. Tic. Ltd. Şti., 1985 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Canex markası altında konumlanan 500’ü aşkın ürün çeşidi, inovatif üretim gücü ve güçlü satış ağı ile firmamız sektörün önemli bir markası haline gelmiştir.

2000 m2’lik İstanbul merkez ofisi ve Adıyaman ili Besni ilçesi Besni Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan 2500 m2 kapalı toplam 10.000 m2 büyüklüğünde üretim tesisleri ile üretim, Ar-Ge ve satış faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamız, teleskopik bilyalı çekmece rayları , frenli teleskopik bilyalı çekmece rayları ve diğer mobilya aksesuar çeşitleri üzerine üretim ağını her geçen gün genişletirken, iş ortaklarına da kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Türkiye’nin her bölgesinde bulunan 1000’i aşkın müşteri ağı ile iç pazara hizmet veren firmamız, sürekli daha iyiye gitme hedefi ve kalite yönetim bilinciyle, iş ortakları için çözüm ortağı konumundadır.

Firmamız, ülkemiz için istihdam kaynağı yaratmak ve ülkemize katma değer sağlamak amacıyla 2019 yılında başlamış olduğu Ar-Ge ve imalat yolculuğunda, gelişen firma yapısı ve artan üretim kapasitesi ile yakın gelecekte yurtdışı pazarlarına giriş yapmak ve ihracatçı firma konumunda olmayı hedeflemektedir.

Sürekli gelişim ve kalite yönetim bilinci ile yenilikçi ve modern üretim anlayışını benimseyen Canex, iş ortakları için çözüm ortağı olmasının yanında, mobilya aksesuar sektöründe ülkemizin önde gelen oyuncuları arasında yer almaktadır.
CAN TEKNİK
Celal CAN tarafından, 1985 yılında Tahtakale`de kurulmuştur.Firmamız, 2010 yılından beri Ataşehir`de 2000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir.
CANEX
Can teknik ithalatı olan CANEX markası ile mobilya grubu malzemelerde sektörün ihtiyacını in iyi ve kaliteli bir şekilde karşılıyoruz.Sağlam ve kullanışlı ürünler sunan CANEX markalı ürünleri firmamızdan temin edebilirsiniz.
İLETİŞİM
MERKEZ
Ferhatpaşa Mahallesi G-5 Sokak No:101 Ataşehir - İSTANBUL
0216 471 38 00 - 10 pbx FAX : 0216 471 38 05
satis@canhirdavat.com.tr
www.canhirdavat.com.tr
FABRİKA
PINARBAŞI OSB MAHALLESİ 7.SOKAK NO:2 Besni / ADIYAMAN
BİZİ TAKİP EDİN

© 2016 Copright
Tüm yasal ve paylaşım hakları canhirdavat.com.tr ' a aittir.
HEMEN ARA YOL TARİFİ